Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt törin hogy százalékolnak...

Emelt törin hogy százalékolnak és hogyan használjam az atlaszt?

Figyelt kérdés

2 dolgot összesűrítettem,

1. Az emelt írásbelin elértem 59/90 pontot, ez 65,55%. Tudom, hogy ez még csak részeredmény, de ez 65 vagy 66 százalék, esetleg meg tudnátok mondani hányasra kerekítenek?

2. A töri atlaszt hogyan használjam, felkészülésnél írjam ki belőle azt ami kell, vagy felelés közben mutogassak is belőle? (pl.: hogy itt vonult Hunyadi a hosszú hadjárata alatt meg, vagy ilyesmi)


Amúgy ha lehet egy kérdésem, mert személyesen senkit sem ismerek aki emelt törizett volna, ez jó eredmény?

Bocs a 3 kérdésért:)



2014. jún. 5. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb eredmény, de azért ha meglesz végeredménynek a 60+% akkor nem kell szégyenkezned.

Témakörtől függően előveszed az atlaszt megnézed magadnak, hogy mi hol volt, esetleg felírod, hogy emlékezz rá, és ha releváns a dolog akkor mutasd meg, vagy ha kérdeznék akkor tudd, hogy ott van. Nagy valószínűséggel senkit nem fog érdekelni az atlasz, csak az, hogy mit tudsz, szóval tényleg csak ha jelenetős mutass meg egy két helyet a térképen, amúgy koncentrálj a tények megismertetésére és az összefüggésekre mutass rá. (Ne csak elmond mi mikor történt, te beszélj arról is hogy miért.)

2014. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. 65%, mindig lefele kerekítenek.


2. Mutogathatsz, de nem muszáj, az atlasz inkább arra jó, hogy ha elakadsz akkor jó legyen, de ha olyan feladatot kapsz, akkor forrásban is kaphatsz, de ez teljesen mindegy.


3. Te jónak gondolod? Ki tudja kinek mi a jó. Szerintem emelt szinten egy 60% feletti eredmény jónak számít, ebben nem kevés tanulás van. De csak szerintem.:)

2014. jún. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz egyenlőre a gyors válaszokat, a zöld kéz meg megy.
2014. jún. 6. 00:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt megtudná mondani valaki, hogy milyen atlaszt használhatunk?
2014. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap szóbeliztem emelt töriből, írásbelim 77%-os lett.

Kimész mutogathatsz is de nem fontos szerintem, a lényeg,hogy tudj az adott témáról beszélni amit kihúztál.

2014. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!