Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen foglalkozást tudtok...

Milyen foglalkozást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Magyar és töri faktot akarom választani.Korábban pszichiológus pálya érdekelt,de nem szeretem annyira a bioszt.Érdekelnek még a nyelvek,esetleg a számítógéppel kapcsolatos dolgok,de ahhoz meg esetleg kellene matek,ami már nem érdekel(4-es vagyok most fakton).

Ezenkívűl szívem mélyénn énekesnő lennék,vagy költőnő,de vmi biztos szakma(már amennyire ebben a vilában lehetséges) mindenképpen kéne.


2009. dec. 30. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Pszichológiára nem kötelező a biológia. Törivel, magyarral, idegen nyelvvel is lehet felvételizni.

Énekesnő, meg költő, erősen ilyen művészeti pályák. Szóval ilyen unalmas magolós hülyeséget nem tudok neked elképzelni mint pl. a jog, ( amúgy sem mész vele semmire, meg a pontok nagyon magasak) a pszichológiában van fantázia, és az szerintem illene neked. Mondom két tárgyat kell csak jól összehoznod.

Esetleg még valami bölcsész, bár azzal sem megy sokra az ember...

2009. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Esetleg még valami bölcsész, bár azzal sem megy sokra az ember..."


Szerinted a pszichológia, micsoda? Lelövöm a poént, bölcsésztudomány.

2009. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, ha pszichológiára mész erősen gyúrj rá a bioszra még ha nem is az lesz a felvételi tárgyad!


Sok sikert!

2009. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen tudom, hogy bölcsész szakirányba tartozik, mivel másba nem igazán illene bele.

Ahhoz képest egy magán praxisban dolgozó pszichológus baromira megtud élni belőle. Arról nem is szólva, hogy a kórházaknak most nagyon kellene a pszichológusok, mert nagyon kevesen vannak...

2009. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Arról nem is szólva, hogy a kórházaknak most nagyon kellene a pszichológusok, mert nagyon kevesen vannak..."


Én azt hittem, hogy tele van a piac pszichológusokkal.

2009. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rég láttam a híradóban, hogy a kórházak nagyon rá vannak szorulva a pszichológusokra, mert tényleg kevesen vannak. 5-10 betegre, csak 1 pszichológus jut, és alig tudnak foglalkozni velük. Max néhány percet, vagy úgy hogy heteket kell várni a köv. kezelésre.
2009. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nahh rosszul írtam, nem 5-10.
2009. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)Akkor töri+magyarral megpróbálom a pszichiólogiát,a bölcsész kart,meg az álmaim megvalósításán dolgozom.Magyar törivel hova lehetne még menni?
2009. dec. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!