Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudnátok nekem ajánlani?

Lana95 kérdése:

Mit tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Én most 16 éves vagyok , de egy ideje nagyon foglalkoztat a jövőm . Mivel itt ebben az országban nagyon nehezen érvényesülnék , ezért minden képpen érettségi után Angliában szeretnék élni ( legalábbis egy kis idejig ). Én egy gazdasági informatikai és nyelvi beállítottságú suliba járok ahol ezeken a tantárgyakon van a hangsúly. Egész jó vagyok matekból , imádok nyelvet tanulni kivéve a németet ( nem tudom miért , csak mert nem ) , gazdaságot is értem. Szóval a kérdésem : MILYEN ÁLLÁST VAGY MUNKAKÖRT AJÁNLANÁTOK NEKEM AMIBEN ODAKINN IS ÉRVÉNYESÜLHETEK ?
2011. nov. 7. 19:58
 1/2 A kérdező kommentje:
A fősuli is szóba jöhet ..(csak nem írtam)
2011. nov. 7. 20:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Közgazdászkodni szerintem a honfitársakat fogják alkalmazni, de mérlegképes könyvelő lehetnél, vagy végezhetnél valami üzleti sulit. Nézd meg, milyen egyetemeken van cserediák (ERASMUS) program, ahol esetleg már tanulni is ki tudnál menni Angliába.
2011. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!