Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimiben a matematika informati...

Gimiben a matematika informatika szakon tanítanak idegen nyelvet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Olyan suliba menj, ahol a képességeidet maximálisan ki tudod használni, és küzdened, dolgoznod kell, de azért nem kapsz idegösszeroppanást.

Szóval, ha komolyan gondolod a közgazdász karriert, és nem csak egy könyvelő szeretnél lenni (amit semmiképp sem kicsinylek le, nagyon fontos munka az is), akkor jó gimi, jó egyetem, ahol erős szakra szakosodsz, TDK, vagy annak megfelelő tevékenység, közben INFORMATIKA, és minimum angol és német nyelv. De Nyugat-Európában a francia és az orosz is elég keresett. Minél többször próbálj majd külföldi ösztöndíjhoz jutni (pl. Erasmus), fél-egy éveket ülföldön tanulni, mert idegen nyelvet igazán jól csak anyanyelvi környezetben fogsz megtanulni.

2014. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy Erdélyben lakom ezért a kolozsvári BBTE-re szeretnék menni mert elvileg ez a legjobb egyetem erdélyben. Sajnos nem tanultam általánosba infót a tanár miatt ezért nem tudom hogy milyen nehéz lehet a matek infó.
2014. máj. 26. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!