Diákmunka? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék nyáron vagy csak úgy 1-1 napot dolgozni de nem tudom hogy 17 éves lánynak mit lehet.Az szerintetek rossz ötlet hogy a portfóliómmal próbálok vmi munkát keresni??Vagy mit javasolnátok??
2009. dec. 23. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Sétálj be a Rébusz iskolaszövetkezethez (Moszkva tér), ott általában van munka. De ha nyári munka kell, akkor gondolkozz előre, mert júniusban már ott sincs állás. Ja, és a Rébuszos recepciósok vagy kik elképeszően bunkók (ők tájékoztatnak a munkákról az irodában), szóval készülj fel, hogy vissza kell fognod az indulataidat:)
2009. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Első, ki mondta hogy a kérdező budapesti? Könyörgöm, az ország nem csak egy városból áll. Amúgy mondjuk Pesten sem ez az egy közvetítő van.


Én azt javaslom, nézd meg a neten, hogy a te városodban milyen cégek foglalkoznak diákmunka közvetítéssel, és őket keresd fel, mondd el, hogy te nyáron szeretnél dolgozni, regisztrálj, és érdeklődj rendszeresen. Én annak idején gyakran kaptam ilyen pár napos munkákat, mondjuk én pont hogy a rendszeresnek örültem volna jobban. Volt, hogy szórólapoztam 2 napig, hostess munkát is kaptam 1-1 napra, néha némi könnyű fizikai melót, pl. polcokat kellett csavarozni. Ilyenek voltak nálunk akkoriban.

2009. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!