Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mellett diákmunka?!

Egyetem mellett diákmunka?!

Figyelt kérdés
Össze lehet egyeztetni? Nappalin vagyok. Leszek. Nektek, hogy megy? Hogy lehet bírni az egészet? Kort és nemet is írjatok!
2011. júl. 23. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ,hogy mit tanulsz.Csak SE-ÁOK-ról tudok nyilatkozni, itt lehetetlen lenne mellette dolgozni...
2011. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SE-ETK szintén. :(

max nyáron.

2011. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja,21/L vagyok :)
2011. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én meg 21/F:)(első válaszoló:)
2011. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és ti azóta egy pár vagytok gondolom:))))

(első két válaszoló)


Én német szakos vagyok, nálunk azért aránylag tanulós a szorgalmi időszak is, nem csak a vizsgák idején..

Nekem muszály dolgoznom, és mivel a legtöbb helyen minimum 2-3 nap ráérést kérnek, ezért úgy oldom meg, hogy ha vmelyik du csak előadásaim van, nem járok be, hanem akkor elvállalok aznapra délutáni műszakot, stb.

Meg alapból próbálok úgy tantárgyat is felvenni, hogy legyen időm dolgozni is.

Remélem segítettem egy picit, bár elég régi a kérdésed:)

20l

2012. márc. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!