Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógy-Sportmasszőr tanfolyam....

Rick Toretto kérdése:

Gyógy-Sportmasszőr tanfolyam. HOVA MIÉRT MENNYIÉRT?

Figyelt kérdés

Gyógy-Sportmasszőr tanfolyamra jelentkeznék. 22éves vagyok, érettségizett, még nem csináltam OKJ vizsgát.

Gúgliba beírtam millió oldal jön ki, húú 500ezer forintot keresel, kedvezményes stb, legjobb képzés nálunk. Aztán az egyik képzés ingyenes, a másik 700e+vizsgadíj, a harmadik csak 200ezer és lehet részletben fizetni.


Elvileg az első képzés ugye ingyenes, ezt hol tudom igényelni? Nappai vagy esti tagozat? Milyen költségekre számítsak?

Ki tud nekem rendes válaszokat adni, kit hívjak fel?



2014. febr. 14. 12:03
 1/1 anonim válasza:
Szia, privibe küldök neked egy linket, nézd meg, ha gondolod. Itt elég jó tanfolyamok vannak és nem kerülnek 700e forintba.
2014. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!