Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kozmetikus vagyok. Nagyon...

Kozmetikus vagyok. Nagyon szeretnék még tanulni. Milyen irányban induljak el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy lehet mester fokozatot végezni.Különféle tanfolyamokat.3D műszempilla,sminktetoválás stb...De ennél többet szeretnék.Esetleg főiskola,vagy egyetem ami ezzel kapcsolatos lehet.Diszkalkuliás vagyok,ezért a matekos szak nem nagyon jöhet szóba és kémiából sem vagyok túl jó.Leszűkült a kör.De annyira szeretnék még tovább tanulni iskolában,amivel magasabb végzettséget szerezhetek.Van valamilyen ötletetek?
2014. febr. 11. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos eléggé leszűkítetted a kört, ha matek és kémia nem jöhet szóba.

Mivel a teljes humán irányoknak semmi de semmi a köze a kozmetikához. Vagy nem kell hogy valamilyen módon kapcsolódjon a szakmádhoz?

Te is tudod hogy szinte minden szakon van valamennyi matek, méh közigazgatás vagy jogász szakokon is.

Neked matek nélkül a nyelv szakok vagy az egyéb bölcsész szakok maradnak. Ha megmondanád mit szeretnél dolgozni a jövőben akkor többet tudnék segíteni.

2014. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz.Amikor kozmetikusnak tanultam egyáltalán nem tanultam matekot,csak kémiát és ezen belül számolgattunk egy kicsit tömegszázalékot stb...de nem volt sok a matek egyáltalán.Egészségügyi suliba jártam előtte,tehát nagyon érdekelnek az emberekkel kapcsolatos dolgok.Szóval jobban érdekelnek az emberi szervezettel kapcsolatos dolgok.Gondolkodtam a kozmetológián de ahhoz 6 év orvosi kell meg bőrgyógyászati meg nemibetegség,de nem szeretnék 6 évet orvosira járni.Ezért gőzöm sincs,hogy mit tudnék tanulni,ami nem jár 6 év kő kemény tanulással,de azért mégis többet tudnék felmutatni,mint egy kozmetikus bizonyítvány, és ebben az irányzatban tudnék tovább tanulni, ami emberekkel ,egészséggel,szépséggel kapcsolatos téma.
2014. febr. 12. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:

A dietetikuson gondolkodtál már? Szerintem jól beleillik ebbe a szépség, egészség kozmetika vonalba, és szerintem nem is olyan nehéz, hogy ne tudd elvégezni.

Az orvosit nem ajánlom. A bőrgyógyászat finoman fogalmazva gusztustalan, pláne hogy a nemibetegségeket is ők kezelik.

2014. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Pár EÜ-s szak.

2014. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos így már egyszerűbb segíteni.

Egészségügyi szervező alapszak, egészségturizmus szakiránya

Én is kozmetikus vagyok szintén, és ma volt a diplomakiosztóm ezen a szakon. Bár én rég nem dolgozok kozmetikusként, de van kapcsolódás a szak és a szépségápolás között. Ha eü. szakközepes voltál akkor neked ez menni fog, igaz van benne matek, de nem vészes hidd el.

2014. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!