Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-Felvételi közben hiba...

E-Felvételi közben hiba merült fel. Van még 2 felkiáltójeles rész, és nagyon aggódok hogy nem lesz jó a felvételim, nem fogják elfogadni, és későn fogok rájönni mi a hiba, és csúszok egy évet! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval ugye van egy olyan menüpont ahol a dokumentumokat kell feltölteni. Ott van egy olyan hogy érettségi bizonyítvány. Azt hogy a fenébe töltsem fel ha csak májusban érettségizek?? Vagy ezt hogy gondolták? -.-

Illetve a fizetés résznél azt írja 9000ft hátralékom van, miközben én most fizettem be a bankban, és már be is szkenneltem! Segítsetek kérlek!! :'(



2014. febr. 10. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs semmi hiba, attól, hogy fizettél, ők majd csak jó sokára fogják bekönyvelni a fizetést, nekem tavaly június végén lett beírva, hogy fizettem. Az érettségi bizit is majd határidőig kell feltöltened.

Ennyi.

2014. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudjam hogy sikeres a jelentkezésem? 3 pipa van, de az egyik menüpontnál még piros X van. :S
2014. febr. 10. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Beírtad, hogy idén érettségizel?
2014. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hol?
2014. febr. 10. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A baloldali oszlop (A jelentkező adatai) fülön a Testreszabás résznél állítod be, hogy mikor érettségizel.

Az érettségi bizonyítványt akkor tudod feltölteni, amikor meglesz, erről ezt írja: " Tekintettel arra, hogy Ön középiskolai tanulmányait az idei évben fejezi be, ezért eredményeket - érettségi bizonyítvány hiányában - egyelőre nem tud rögzíteni. Az érettségi bizonyítványt majd annak megszerzése után, a dokumentumpótlási határidőig, azaz legkésőbb 2014. július 10-ig kell pótlólag jelentkezéséhez csatolni (ez történhet majd elektronikus úton az E-felvételi ügyintézési időszakában, vagy postai úton), az abban foglalt eredmények pedig központilag, a dokumentum feldolgozása során kerülnek rögzítésre a központi felvételi nyilvántartásba."

A jóváírás pedig a jelentkezési határidő után kezdődik, erről is ír: " Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az átutalások jóváírása csak a jelentkezési határidőt követően kezdődik meg! Átutalás esetében hosszabb ideig tart a jóváírás folyamata, közvetetten kapjuk meg az adatokat. Az adatok kézhezvétele után frissül a felület is. Mindezek azt eredményezik, hogy az átutalás feldolgozásának kezdete és a felületen is látható jóváírása között hosszabb idő telik el. Fentiekre azért szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy amennyiben a befizetés, illetve a jelentkezési határidő után még nem látja ennek eredményét, akkor aggodalomra nincsen oka. Amennyiben valamit egyeztetni szükséges, akkor feltétlenül felvesszük az érintettekkel a kapcsolatot."

(Amúgy mindig olvasd el, amit az adott menüponthoz ír, általában ki lehet bogarászni, csak türelem kell, mert elég bonyolultan fogalmaz.)

2014. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami még kimaradt: melyik menüpontnál van piros x? Az lehet problémás... Amúgy a rendszernél lehet ellenőrizni, van ilyen rész is, akkor szól, ha probléma van vagy hiányos.
2014. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!