Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Végső SOS! Nem tudok dönteni!...

Végső SOS! Nem tudok dönteni! BCE Nemzetközi gazdálkodás vagy gazdálkodás és menedzsment? Melyik ér többet ma?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, meglesz a pontom mindkettőre. De képtelen vagyok eldönteni, hogy melyiket írjam elsőnek, és már nagyon sürget az idő. Ti melyiket ajánljátok, melyikben van több lehetőség? Melyikkel lehet majd több állást megpályázni? Banki, céges munka stb.


Nem érdekelnek az olyan válaszok, hogy büfészak és társai!



2014. jan. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Magadnak kéne eldönteni. Én a gazdálkodási és menedzsmentet jelöltem meg első helyen, másodikon pedig a nemzetközi gazdálkodást. Az olvastam, hogy mindkettővel el lehet helyezkedni. Ha még nincs két nyelvvizsgád, vagy nem mennek olyan jól a nyelvek, akkor előnyösebb lehet a gazdmen, mert ott csak egy nyelvvizsga a követelmény. Mármint gondolom a Corvinuson is így van, én a BGF-re szeretnék bejutni.

Sok sikert a felvételihez!

2014. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Már van egy német középfokúm, és egy angol felsőfokúm. De én is úgy gondolom, hogy gazd-men.-t írom be elsőnek, talán abban több a lehetőség.

2014. jan. 30. 13:15
 3/5 anonim válasza:

a nemzetközi gazdálkodás szerintem kifizetődőbb, főleg ha ilyen jól mennek a nyelvek.

Én oda fogok menni csak a bme-re.

Sokkal keresettebb, mint a gazdálkodás menedzsment.

2014. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a nemzetközi gazdálkodás talán jobb, főleg ha gondolkozon azon, hogy külföldön akarsz élni
2014. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A két szak között nincs akkora különbség, mint feltételezitek. Közel 80%-ban ugyanazok a tárgyak.
2014. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!