Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor indul Debrecenben olyan...

Mikor indul Debrecenben olyan tanfolyam amit a munkaügyi központ támogat?

Figyelt kérdés
Tavaly még azt mondták,hogy januárban indul,de eddig semmi.Valaki tud valamiről?Rendszeresen meg szoktam nézni,de az idő pénz és ha elhelyezkedem nem tanulhatok így,ha nem akkor miből élek.Fizetősre nincs pénzem.

2014. jan. 24. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Úgy szokott lenni általában, hogy januárban elkezdik összeállítani az éve képzési tervet: milyen képzések legyenek, melyiken mennyi férőhely, stb. Ezért mondták neked is a januárt. Ha debreceni vagy, érdemes bejárnod, és érdeklődni. Amikor már biztosak a képzések, kiteszik valahova faliújságra, a képzések nevét, létszámot.

Az, hogy te részt vehetsz-e valamelyiken, több dologtól függ. Regisztrált munkanélküli vagy? Mi a végzettséged, életkorod, stb.? Ezekről is érdemes tájékoztatást kérned.

Szerintem menj be, felkészülten a kérdésekkel, kérdezd meg, mire lehetsz jogosult, és mi mikor indul.

A képzések amúgy csúszni is szoktak, van, ami csak tavasszal indul, stb.

Ha azt mondják, várj, majd szólnak, ne nagyon hidd el, mert nem szoktak, neked kell figyelned, hogy nehogy lemaradj.

Ha ott laksz, akár napi szinten is beugorhatsz, megnézni a képzési táblát a faliújságon.

Sajnos figyelni kell, hogy bekerülj.

2014. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ,ezeket én is tudom,csak azt gondoltam hátha valaki többet tud.Mát tudom,hogy semmi információ nem szivárog ki hamarabb.Így nap mint nap lesben állunk. :))
2014. febr. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!