Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet a neten utánanézni...

Hol lehet a neten utánanézni a munkaügyi központ által támogatott tanfolyamoknak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Online leginkább sehol, mert nem naprakész.

Be kell menni személyesen és ott adnak egy listát, hogy milyen képzések vannak.

2013. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az a baj, hogy a cseppet sem segítőkész ügyintézőm azt se tudta megmondani kb mikor kellene érdeklődni, nem is érdekelte a dolog, így meg drága csak úgy bejárkálni, míg a neten pár kattintás lenne, még jó, hogy a 21. században élünk, de néha úgy érzem ez a kőkorszak.
2013. okt. 29. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ez azért a munkaügyi központtól is függ, hogy épp melyikről van szó, de ha jól tudom néhánynak van saját oldala, és ott esetleg érdemes körülnézni. Bár ahogy az előttem szóló is mondta, elég ritkán frissítik őket. Viszont arra érdemes rákérdezni, hogy nem térítik-e vissza az utazás költségét, mert nekem Komáromban visszafizették. Elvileg mindenhol így kell akkor lennie. Remélem azért tudtam valamennyit segíteni. =)
2013. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valaki azt mondta, nem térítenek, túl drága lenne nekik, de azért köszi.

Végül sikerült találnom a neten, elég szerény a lista, idén már csak egy indul, az is hétfőn :(

2013. okt. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!