Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ tanfolyamot éri...

Milyen OKJ tanfolyamot éri meg tanulni?

Figyelt kérdés
Apám tönkretesz azzal, hogy "kell valami alternatíva egyetem helyett". Szerinte nem vesznek majd fel gondolom. Kezdem feladni a reményt, hogy felvesznek (pszichológia vagy igazgatásszervező). Milyen OKJ-s tanfolyamot éri meg majd tanulni 2 év múlva? Tudom, hogy ez addig változik, csak mégis merrefelé érdemes gondolkozni?

2014. jan. 24. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
cukrászt NEM érdemes, én most végeztem el és semmit nem ér
2014. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vendéglátásban, vmi termelési ág vagy eü-ben gondolkoztam. Jaaa amúgy fiú vagyok.
2014. jan. 24. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
óvaintelek a vendéglátástól - mióta megismertem a pincérek életét, egyetlen kávézóba se megyek szivesen. meghajtanak, a borravalót se mindenhol teheted el, mosatlanul rakják a citromot a poharakba, és förtelmes koszban készítik az italokat. mondom ezt úgy, hogy egy elitnek számító helyen dolgoztam
2014. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fogászati asszisztens, ápoló esetleg labortechnikus?
2014. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyógyszertári szakasszisztensről jót hallottam, de most láttam szonográfus szakasszisztens (ultrahangos) OKJ képzést, ami nekem is alternatívaként merül fel, ugyanis képalkotó diagnosztikáról most rúgnak ki, de mindenféle elméleti tantárgyam megvan már. És ha most tényleg nem vesznek fel téged, akkor a jövőben előnyöd lenne a képalkotó szakon, ha oda felvételiznél. Most az ilyenekben van jövő állítólag, mármint a képalkotó módszerekben, mert nagyon sok magánklinika nyílt, nem csak kórházakban lehet éhbérért elhelyezkedni. Annyi még, hogy ezekből az egészségügyi OKJ tanfolyamokból mindenféleképp érdemes elvégezni a szakasszisztensi továbbképzést, ami +1 vagy 2 év, de azzal már tényleg lehet kezdeni valamit, az alapképzésükkel csak a legalsó szinten lehetsz beosztott.
2014. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!