Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján minek lenne...

Ezek alapján minek lenne érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy össze vagyok zavarodva a magyar oktatással kapcsolatban.Habár még 2 évem van az érettésgiig,szeretnék elkezdeni tervezni. Szóval nagyon jó nyelvérzékem van,szeretem a nyelveket is,sokat gondolkoztam azon,hogy fordító/tolmács legyek,ez viszont alapképzésben ugye nem indul (tudomásom szerint).Ez most így nem is baj,csak sokak szerint necces dolog,csak kevés ember tud vele jól elhelyezkedni.Nem tartom magam egy műszaki beállítottságú embernek,humán felé hajlok,szóval hozzám még igazából bölcsész szakok állnak,itt megint az a probléma,hogy az emberek nagy része szerint,ezek nem érnek túl sokat. Innentől kezdve még esetleg pszichológián gondolkoztam. Tudnátok segíteni találni olyan szakokat,amelyeken érdemes lenne elgondolkozni? Azt gondolom meg kellene lennie annak jognak,hogy mindenki lehetőséget kapjon olyan területen elhelyezkedni,ami érdekli. Ezért vagyok elkeseredve.A mai oktatás helyzete alapján akkor tulajdonképpen semminek se mehetnék,ami érdekel,hanem kényszerítsek magamra egy teljesen idegen pályát?
2014. jan. 19. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!