Mennyi az esélyem, hogy elvégezzem a rendőrtisztit?

Figyelt kérdés

10-es vagyok.3.6 körül lesz az átlagom félévkor.Az érettségi tantárgyak:nyelvtan 4 irodalom 4,töri 4,német 4,matek 2,Földrajz 3

Évvégére a matekot szeretném 3-asra felvinni,a földrajzot meg 4-esre.Az erőnlétin szerintem átmennék,kondizok és járok karatéra is.Hallottam,hogy kell protekció is,az nekem van,a karate edzőnk az itteni rendőrparancsnok.



2014. jan. 19. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vágj bele! Ha komolyan veszed minden esélyed meglehet. A lényeg, hogy próbáld a tanulásodat olyanná alakítani, amit nem azért csinálsz, mert kell, hanem azért mert akarod. A megfelelő hozzáálláson rengeteg múlik.
2014. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Humán tantárgyakra gyúrj rá. Két tantárgyból készülj fle jól, azok pontjaid duplázd meg. Ha Rendőrségen előrébb akarsz kerülni pl. idővel ezredesig, akkor meg köszörüld a nyelved.
2014. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!