Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen átlaggal felvesznek...

Ilyen átlaggal felvesznek ezekbe a gimnáziumokba? Többi lent

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, most adtuk be a jelentkezési lapokat (ki melyik iskolában szeretne továbbtanulni). A Xántust jelöltem meg elsőnek, a Károlyi Istvánt másodiknak és a Veres Pálné 'sima' gimijét ill. a humàn tagozatát 3.,4. helyen. 7.-ben a 2. félévi átlagom a felvételi tárgyakból 4,4 volt most 1. félévben 4,4-4,6 leszek. A központit 18-án írjuk, szóval arról még nem tudok eredményt mondani. Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen átlaggal, és viszonylag elég jól felkészülve a felvételire (előkészítők) felvesznek-e ezekbe az iskolákba? Illetve az elég biztos, hogy a Károlyiba felvesznek, mert most is oda járok, és akinek megvan a 4,3-as átlaga,azt automatikusan átveszik gimibe. Valamint ha valaki mondana véleményt ezekről a sulikról, akkor azt megköszönném:) Meg aki tavaly felvételizett a Xantusba/VGP-be az mesélhetne egy kicsit a szóbeliről ill., hogy kit milyen ponttal es átlaggal vettek fel. Számítanak tanulmányi versenyeredmények (mondjuk ha mesélek róla szóbelin akkor az jó?:D) ? Előre is köszi mindenkinek!!:) És bocsi hogy ilyen összevissza írtam, igyekeztem mindent említeni, amire kíváncsi vagyok:D

2014. jan. 6. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De az a suli

tandíjas

2019. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!