Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PE - Mérnökinfomatikus (Veszpr...

PE - Mérnökinfomatikus (Veszprém) vagy BME - Mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye? BME-t terveztem egészen addig míg valaki be nem mutatta milyen is a BME és milyen is Veszprém.

Eléggé BME párti voltam, amíg meg nem tudtam hogy mennyire meg kell szenvedni azért hogy BME-snek mondhasd magad, miközben nem kapsz többet mint Veszprémben. Ez mennyire igaz?

Vélemény érdekelne mindkét helyről ha lehetne.



2014. jan. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Veszprémben sok olyan egyetemista van akit a BME-ről kirúgtak. Gondolom ez sokat elmond.
2014. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mérnöki karon vagyok Veszprémben, de szerintem nem rossz az informatika képzésük.

Néhány tárgyat angolul kötelező tanulniuk, CISCO vizsgákat tehetnek az infósok ingyen, és a legtöbb ösztöndíjat is ez a kar kapja, mert az egyetem rektora erről a karról való, így a pénz nagy része hozzájuk folyik.

2014. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Ez sokat elmond az igazi, csakhogy sajnos olyan dolgokat is figyelembe kell vennem, hogy melyik adja ki a jó egyetem-költség arányt.. Mert sajnos az hogy állami támogatottra bekerülnék az még nem egyenlő azzal hogy lesz kolesz nekem.. Plusz kolesz ára, közlekedés ára, mivel azért Pest óriási hely, és a hasonló dolgok is szóbajönnek.. De elsősorban mindenképp az érdekelne melyik szak tanít többet és jobban. Szóval köszönöm a választ.


2. válaszoló: A nem rossz az mit jelent? Ha BME-t vesszük 10-nek, akkor Veszprémet mennyire értékelnéd a tanultak alapján? Nem a név alapján, hanem az alapján hogy mit tanulsz.

2014. jan. 5. 11:25
 4/4 czibles ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy mint hasznos és értelmes tudás, amit te elvársz az egyetemektől azt vegyük 10nek, akkor

BME 2 és többi is ez a szint körül mozog.

BMEn sokat fogsz szívni, a többi helyen jóval kevesebbet, viszont BMEn van 1-2 lehetőség is hogy egyetemen kívül felszedj magadra egy kis értelmes dolgot.

Összeségében szerintem BME, esetleg gyengébbeknek OE.

2014. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!