Orvos vagy gyógyszerész?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta az az álmom, hogy orvos legyek. Ugyanakkor ha egy betegemmel történne valami nagyobb baj az én hibámból, azt nem bírnám elviselni. Vagy hozzászoknék ehhez? A másik pedig, hogy sokkal tovább kell tanulni és még akkor se biztos, hogy jófizető állást találok. De a gyógyszerészeti is tetszik. Nem tudom melyik lehet a jobb. Ti melyiket ajánlanátok és miért? Mennyit időt kell szánni a tanulásra a középiskolában a bejutáshoz, valamint az egyetemen?
2014. jan. 3. 18:19
 1/3 reptoid ***** válasza:

Minden munkával jár felelősség.

Amúgy sem minden minden orvosi munka jár azzal, hogy pikk-pakk kinyiffants egy beteget. Szóval emiatt ne parázz.


Gyógyszerészetire nem jártam, nem is fogok, szóval arról véleményt nem tudok mondani, de van nálunk egy csaj, aki gytk-ról jött át orvosira, mert azt mondta, hogy az túl könnyű volt neki :D


Szerintem amúgy az orvosi tök érdekes, és bár nyilván ez emberfüggő, de annyira azért nem borzasztó nehéz.

2014. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyógyszerésznek tanulok,ha kérdésed van, kérdezz bátran :)

(nem akartam semmiképp orvosira menni,meg kedvem sincs annyi dolgot bemagolni,ezen a szakon kicsit logikusabb dolgokat találtam:)

2014. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most érettségizel?
2016. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!