Hány pontom lesz így?

Figyelt kérdés

A harmadikos év végi jegyeim:

Magyar: 4

Történelem 2

Matek 2

Fizika 3

Tesi 4

Angol 4

Biológia 3

Rajz 5

Etika 5

Info 4

Programozás 3


Az idei évvégi jegyeim körül belül

Magyar: 4

Angol: 4

Történelem 4

Matek 3

Rajz 5

Tesi 4

Fizika 4

Biológia 4

Info 4

Adatbázis kez. 3


Az érettségi eredményeim körülbelül

Magyar 70% : 4

Matek. 30 % : 2

Történelem 70%: 4

Angol 80% : 4

Informatika 71%: 3

Biológia 70%: 4

+ angol középfokú nyelvvizsga

Ha ilyenek lennének az évvégi jegyeim és ha ilyen lenne az érettségi eredményem? Hány pontom lenne?

A szakra ahová jelentkezni szeretnék 345 volt a ponthatár, el tudom érni ilyen eredményekkel?



2013. dec. 30. 18:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen segítséget kértem az oldalon,mivel ez az oldal lényege,de lehet te másképp látod. Azért kértem segítséget mert nem tudtam,hogyan kell számolni a pontokat,mivel senki nem magyarázta el a suliban sem mert sajnos magasról le*rják,hogy hová akarunk menni továbbtanulni vagy mit akarunk kezdeni magunkal, ingen ritka jó egy iskolába járok. És a családban sincs igazán olyan akinek a segítségét kérhettem volna,mivel csak egy bátyám van (ő kint dolgozik Amszterdamban) és ő egyébként sem járt főiskolára/egyetemre csak szakmái vannak. A családban a legtöbb rokon szintén fiatalabb mint én és még jó messze állnak a felsőoktatástól még. Egyedül csak a keresztanyám van aki Debrecenbe tanul a jogin,de az is teljesen más mivel ő már úgy jelentkezett oda kb 5 évvel ezelőtt,hogy gyesen volt és mellette már volt 2 diplomája szóval nem igazán mérhetem magam hozzá,mert neki teljesen másképp számították a dolgokat. Ezért írtam az oldalon és ezért kérdeztem meg itt. De nem tudom,hogy ez miért jelent számodra ekkora problémát. Köszönöm a választ a többieknek, sokat segítettetek :-)
2013. dec. 31. 14:01
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem érted még mindig, miért kötöttem beléd.. nekem ez nem jelent gondot egyáltalán, sőt, nem igazán érdekel, csak szeretném felnyitni a szemedet. Nem fogod tudni végigcsinálni az egyetemet, el fogsz hasalni, ha arra is képtelen vagy, hogy az interneten elolvasd, hogyan kell pontokat számolni, és ezt átvidd a gyakorlatba, és megoldd egyedül. Ennyit szerettem volna mondani az első, a második, és most a harmadik "bunkó kötekedős" kommentemmel is.
2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindenkinek egyértelmű elsőre, és akkor mi van? Könnyen beszél az ember, ha már túl van ezen a felvételi mizérián. Képzeld, eleinte én sem tudtam hogyan működik a pontszámítás, és mégis egész jól megy az egyetem. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Ha nincs értelmes hozzászólásod, akkor inkább lapozz tovább, mert a csend többet ér, mint hogy időt pazarolj az ilyen jellegű hozzászólásra.
2013. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12-es érti a kérdező hogy miért kötöttél bele...

Ez egy segítség kérő oldal, nyilván bármilyen info amit valaki nem tud valahol elolvasható (hiszen más azért tudja mert olvasta vagy tanulta valahol), ezen az alapon mindenki aki itt kérdez valami egy önállótlan szerencsétlen valaki..és az a válsz hogy olvass utána...Te sem gondolhatod ez komolyan ezt, de ez a téma neked 1 éve különösen fontos volt, és képtelen vagy azon átlépni hogy más meg nem azzal töltötte az idejét hogy felvételi lehetőségeket és esélyeket latolgat középiskola utolsó éveiben...

Nem az volt a kérdés hogy elvégzi-e a BSC-t a kérdező...(lehet erről véleményed...de ezt meg kell tartani megadnak talán érted miért..mert beszólni nem éppen udvarias és segítőkész emberi tulajdonság..

És még egy apróság: Ne ítélj, hogy ne ítéltess! (talán ismerős a Bibliából)

2013. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!