Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit gondoltok az iskola...

Ti mit gondoltok az iskola váltásról?

Figyelt kérdés
Át szeretnék menni egy másik középiskolába .Mert a mostani sulimba nagyon rossz .Sokan cikiznek és a tanárok is szemetek . De anyukám mindig azt mondja hogy nem úgy van hogy egyet füttyentek és megyek egy másik iskolába .Esetleg van itt olyan aki már váltott középiskolát ??? Ha igen milyen okból ment át ??
2013. dec. 30. 09:31
 1/1 anonim válasza:

Bár én nem váltottam sosem iskolát, azért próbáld megyőzni szüleidet/anyukádat hogy te abban a suliban nem érzed jól magad. Ha jól tudsz érvelni az igazad mellett, ő is be fogja látni és belemegy a dologba. Szerintem amúgy eben semmi rossz dolog nincs hogy iskolát válts ilyen okból, de gondold át jól ezt. :)

Sok sikert !

2013. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!