Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanítóként, rajz műveltségterü...

Tanítóként, rajz műveltségterülettel is alapképzésre kell jelentkeznem a rajz tanári szakra?

Figyelt kérdés
Tanítóként végeztem, rajz (vizuális nevelés) műveltségterülettel. Szeretném elvégezni a rajz tanári szakot, hogy 7-8. osztályba is taníthassam a rajzot. Ugyanúgy alapképzésre kell jelentkeznem vagy van rövidebb lehetőségem, vagyis hogy kevesebb év alatt elvégezzem vagy valami átképzés vagy ilyesmi lehetőség?

#rajz #tanító #rajz tanári #rajz műveltségterület
2013. dec. 20. 12:47
 1/2 anonim válasza:
Sima tanító szakra BA-ra kell jelentkezned és amikor már felvettek, akkor a főiskolán kell választanod ezt a műveltségi területet. Azt hiszem az első év után.
2013. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az oké, mint írtam tanítóként, rajz művterülettel végeztem. De ha rajz tanári szakra akarok menni, akkor ugyanúgy alapképzésre kell mennem vagy van rövidebb lehetőség? Vagyis rövidebb idő alatt elvégezhetem? Bár egyenlőre nem is találtam ilyet, mint ami régen volt, hogy rajz tanári, úgyhogy lövésem sincs mire kellene egyáltalán jelentkezni. Annyit tudok, hogy osztatlan képzésbe már szakpárban indul rajz tanári szombathelyen, de nekem nem szakpárba kellene, hanem sima rajz tanári (egy szak).
2013. dec. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!