Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy kellene elkezdenem? (a...

Hogy kellene elkezdenem? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék divattervező lenni...Nagyon szeretek rajzolni,és jól is rajzolok, már van pár tervem is...Nem mindennapi ruhákat rajzolok, inkább egyedieket és feltűnőket:)Hogy kéne elkezdenem a karrierem? A válaszokat előre is köszi:)

2013. dec. 4. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Manapság az a menő, aki internetre posztol és felhívja magára a figyelmet (aztán a divat is felkapja a fejét rá). Szerintem próbálkozz azzal, de én külsős vagyok, nem értek ehhez.
2013. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rajzra fektess sok hangsúlyt és próbálkozz egyetemre menni ott pedig majd versenyeken részt venni.

Egyetem:

[link]

[link] itt ezzel a szakiránnyal: öltözék- és öltözékkiegészítő-tervezés,

textilművesség

[link]

2013. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj deviantART-ra, próbálj meg feature-t szerezni, ott szerintem felfigyelnek rád.
2013. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
csinálj egy blogot
2014. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!