Milyen faktokat vegyek fel?

Figyelt kérdés

Semmi elképzelésem nincs, hogy mi szeretnék lenni, de hamarosan le kell adni a listát, a könyvek miatt, és nem tudom mi lenne érdemes.

Amiből jó vagyok: magyar, angol, olasz, töri, földrajz, biosz

Amiből szar: matek, kémia, fizika, infó, tesi

Előre is köszönöm minden válaszolónak!!!



2013. dec. 17. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Tippek az eldöntéshez:

1.) Döntsd el, hogy miből akarsz emelt szintűt érettségit tenni.

2.) Ha nem akarod feladni a természettudományos pályafutásod, akkor kénytelen leszel vagy bioszt vagy föcit felvenni. Neked úgy tudom, egyikből kötelező is lesz érettségizni...

3.) Van valamelyik nyelvből nyelvvizsgád? Ha nincs, akkor mondjuk az angolt javaslom felvételre, mert az úgyis olyan tömegnyelv, ha van 1, akkor vedd fel azt, amiből nincs. A nyelvek úgyis olyan hangsúlyosak a mai világban.


Ha teljesen tanácstalan vagy: írd fel cetlikre és húzz ki kettőt vagy hármat, és legyél olyan faktos. A jövőtől pedig ne félj, bízd rá magad a véletlenre. ;)


Egyébként én történelem és magyar faktos voltam, most történelem-magyar tanárnak tanulok az SZTE-n, nagyon szeretem. :)

2013. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!