Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosi kar, általános...

Fogorvosi kar, általános orvosi kar vagy gyógytornász?

Figyelt kérdés
Fiúként, család elrtartását szem előtt tartva melyik a legjobb? Képzések után melyikkel mik a lehetőségeim?
2009. nov. 24. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Aztaku... Nem lehetsz semmi öregem, ha ilyenek közül válogathatsz... :O Sztem amugy fogorvos.
2009. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Fogorvos, ők jól keresnek, pláne ha maszekolnak.
2009. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Ha eszed van akkor jog.

Fogorvos: oda olyanok mennek, akik nem igazán tudják megállni a helyüket az orvosin.

Általános orvosi: hm...minimum plasztik.sebészig vagy sebészig kell vinned ahhoz, hogy megfizessenek.

Gyógytornász: na neeeee, abból telített a piac.

Sztem menj gyógyszerész szakra és ott tudsz mozogni. Ha ügyes vagy lehetsz orvoslátogató is, márpedig azok jó sokat keresnek! :)

Remélem tudsz majd dönteni!

2009. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Én a fogorvost választanám, ha maszekolsz akkor nagyon jól meglehet élni belőle.
2009. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Fizetés szempontjából fogorvos.
2009. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Mégmérlegelek...De fogorvosnál a baj az, hogy nincs milliomos papa aki a fenekem alá tolja az egész rendelőt. A gyógytornász kiesik, ÁOK meg elég hosszú (min. 10 év) és a mai eü-i helyzetet látva nem sok esélyem van a magánon kívül. De látattok már magánban trumatológust, gyerekorvost vagy ilyesmit? - én nem
2009. nov. 25. 07:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont ki tudja a papa perkálni a tandíjadat. Szerintem fogorvos.
2009. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tandíjra nem kell a "papának perkálnia", ha van olyan okos az ember és államilag támogatottra felveszik, akkor ingyenes ! ! !
2010. jún. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az államilag finanszírozottat is ki kell fizetni egy idő után az államnak.
2010. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
utolsónaK. ez akkora hülyeség, minek írsz olyat amiben nem vagy biztos? egyáltalán nem kell visszafizetni semmit
2010. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!