Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol tanítói diploma után...

Angol tanítói diploma után hogyan lehet megcsinálni a tanárit most?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsinálni, de annyira nehéz ennek utána nézni. Szinte elveszek ezekben a sokféle szakokban. Van közöttetek olyan aki tudna segíteni? És hogy hol érdemes megcsinálni? Mondjuk munka mellett....Haha! mert ez nem utolsó szempont... Felhívogatom a TO-kat is, hátha...de ha van tipp írjátok már meg! Köszi!
2013. dec. 4. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhány évvel ezelőttről van tapasztalatom. Alapképzésen taljesíteni kell min. 50 kreditet, vagy elvégezni az alapszakot. Kell felsőfokú nyelvvizsga. Felvételizni kell MA-ra, ami 1 év. Én a Pannon Egyetemre jártam (Veszprém), ott szombatonként vannak a levelezős órák. Nekem nem tanítói diplomám volt, de a tanító csop.táraim annak idején így csinálták. De tényleg hívd fel az ottani TO-t, k tudnak biztosat mondani.
2013. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiegészítés :) : a felsőfokú csak akkor kell, ha az 50 kredites megoldást választod (ha választhatod).
2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!