Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha humán beállítottságú...

Ha humán beállítottságú vagyok lehetek orvos?

Figyelt kérdés
Érdeklődöm a biológia iránt azonban a matek és a kémia hidegen hagy.Nagyon szeretem az irodalmat meg minden humán tantárgyat.Lehet így orvos belőlem ? Az orvosin egyáltalán kell számolni , bonyolultabb műveletekben?

2013. dec. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos a felvételi tárgyak a biológia mellett a fizika vagy kémia és itt nagyon komoly számítási feladatok vannak. Érteni kell őket,nem lehet bemagolni. A biosz is nehéz. Ráadásul emelt szintre kell felkészülni. Szerintem másfelé nézelődj.
2013. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy hidegen hagy, az egy dolog. Én spec. még utáltam is a kémiát:D Ha meg tudod csinálni az emeltet jó eredménnyel, akkor édes mindegy, hogy szereted-e vagy sem.

Persze egyetemen még fogsz vele szívni, de hát azt is túl lehet élni.

Ha "hülye" is vagy hozzá, az már gázosabb.

2013. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!