Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pl 0% az irásbelim erettség...

Ha pl 0% az irásbelim erettségin akkor meg szóbelivel fel lehet húzni 2-re legalabb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nulla százalékot összehozni művészet. Gratulálok.
2013. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Matekból pl. ha 10% alatt vagy nem is szóbelizhetsz.
2013. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
nyilvan, hiszen ha irasban keptelen voltal egyetlen feladatot is megoldani, majd szoban siman valaszolsz mindenre... azert 0%-ot elerni tenyleg eleg tehetseges dolog lenne, regen volt mar nekem az erettsegi, de az elso par feladat igencsak elsos-masodikos anyagbol van...
2013. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
gondolom be se ment. de tessék tanulni, ne a kettesért küzdeni!
2013. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. 0%-os írásbelivel a szóbeli eredményétől függetlenül megbuktál. Egyébként meg ha még nem mondták volna, érettségin az egyes tárgyaknál különböző arányban oszlanak meg a pontszámok az írásbeli és a szóbeli között. Matekból például 100-50 az arány (bár középszinten csak akkor van szóbeli, ha nagyon nem sikerül az írásbeli), informatikából meg 120-30. Ez azt jelenti, hogy matekból egy éppen csak szóbelit érő 13%-os írásbeli után még akár 3-as is lehetsz, informatikából pedig egy 10%-os írásbeli (gyakorlati) után igencsak teperni kell, hogy szóbelivel a 2-es legalja meglegyen.
2013. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég érettségiztem, de akkor 25%tól volt a 2es, ha ezt nem érted el, akkor perec és mehettél a pótra.
2013. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden tárgyból van egy minimumhatár, amitől kezdve fel is út, le is út, szóbelire már nem kell megjelenned.


Ez nem régig 10% volt, de most emelték valami 15 körülire azt hizsem.


Amúgy ha ez nem lenne, akkor pl. emelteken van ahol lehetne.

2013. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nulla százalékos matek írásbeli?

Na nee Akkor inkább ne érettségizz

2013. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert amelyik tárgyból nem éri el az írásbelid a 12%-ot (régen 10 volt, de tavaly óta 12), abból egyszerűen nem is mehetsz szóbelire. Tehát nincs minek felhúznia!


Én most láttam olyat, aki 12%-ot írt matekból, az a legalja a szóbelizés határának, na ebből kellett volna csinálnia egy kettest a szóbelin, elsőre nem ment, póttétellel meg már matematikai esélye sem lett volna, de ki se húzhatta, aztán összevissza sértődött. Pedig ő ment oda esélytelenül. Szóval még a 12% is elég gyenge kezdés!

2013. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!