GAMF vagy SZTE?

Figyelt kérdés
Melyiknek jobb a mérnöki képzése?

2013. nov. 18. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

SZTE :)

Ez elég egyértelmű.

A GANF-ot elcseszte a Duális képzés eröltetése....

2013. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát az előző hozzászóló nagy hülyeséget mondott....

Szegedi ismerőseim Gamfra jöttek ,mert itt már régóta van gépészet. Szegedi Egyetemen tavaly kezdett a gépészmérnöki képzés. A duális képzés meg nem ,hogy elcseszte volna a sulit hanem több embert szippant magába mivel kapnak pénzt azért ,hogy tanuljanak, de nem muszáj duális képzésre jelentkezni van sima járműmérnök,gépészmérnök képzés is.

2013. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze... Több embert szippant be, de van-e értelme?

Tanulsz, és kényszerítve vagy a munkára, nem csak a gyakorlatok ideje alatt... Arról nem is beszélnék, hogy mikor ott tanultam, már akkor is volt mikrobis-mérnök hallgató....

Akkor még TTK volt a kar, nem TTIK...

2013. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát Kecskeméten a Gamf csak mérnöki képzésre alapul. A másik meg az ,hogy mi van ha csoró vagy és menned kéne a szalagra gyárba ,mert nincsenek olyan körülményeid ,hogy tovább tanulhass? Akkor már inkább ez ,hogy tanulsz és kapsz pénzt, diplomát és még utána egy zsíros állásod is lesz.... Amibe bele tanítanak.
2013. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah, csak duális képzésre tényleg csak a fanatikusok menjenek. Azért nálam az egyetemhez hozzátartozott a buli is. Csajok , szúrakozás :) Duálison meg nincs nyarad se. Szal döntsd el, hogy pénz vagy az élet a fontosabb .
2013. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. dec. 29. 21:49
 7/8 anonim válasza:

uccsónak:

az élet pénzzel működik és itt fontos a sorrend:pénz-->élet

az nem élet hogy csak lófrálsz az utcán és nézed hogy pörögnek a napok...

ja és akit nem tartanak el, annak nincs pénze szóval... tanulás+munka a nyerő

2014. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lazíts cimbora. Két lehetőség van, év közben tanulsz, és kapsz ösztöndíjat vagy diákmunka. Én is így nyomtam, így a nyaram mindig szabad volt. Akkor engedtem ki a gőzt. Engem sem tart el senki már rég. De hát embere válogatja. Öregkoromba nem csak arra akarok emlékezni, hogy tanultam egész fiatalságom alatt, mint egy tékozló homár...
2014. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!