Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valami ötletetek? Valahogy...

Van valami ötletetek? Valahogy bejuthatok ide?

Figyelt kérdés
Régen hegedültem, zongoráztam. Nekem nem jött be egyik sem. És abbahagytam. De ugye a családban mindenki zenész. Szóval felvetettem azt a kérdést, hogy nem e énekelhetnék. Már nem mutálok. Csak ugye a zenesuliba be kell iratkozni májusban és hááát ezzel elkéstünk nagyon. Csak jövőre tudnánk beiratkozni. Most megyek másik suliba szóval most vagyok 8.-os és én szeretnék a zeneművészeti-re menni. De hát ugye oda kell 1 hangszer meg szolfézs meg minden. Amúgy szolfézst is tanultam. Sehogy sem lehet megoldani, hogy bekerüljek oda?

2013. nov. 5. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a középiskolai felvételi nagyon közel van. Én a helyedben elmennék egy nem zenei középiskolába és beiratkoznék májusban az alapfokú zeneiskolába énekre. Ott ha tehetséges és szorgos is vagy, valamilyen utólagos megoldással lehet egy felvételit csinálni (sok középiskola csinál már OKJ-s képzést, ami érettségi után kezdhető). Egyéb megoldásokat is majd kérdezhetsz a zenei középiskolától, de csak ha már valami tudásod is van, nem csak egy álom. Sok sikert!
2013. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!