Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs valaki aki optometriát...

Nincs valaki aki optometriát tanult vagy a Képalkotó Diagnosztikai Analitikus és Orvostechnikai Tanszéken tanult és nem magyarországi intézményben szerezte meg az érettségit és segítene nekem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 15:05
 1/4 anonim válasza:
Nekem nem magyar érettségim van..Idén érettségiztem..Kérdezz :)
2014. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szlovákiából vagyok és optometriát szeretnék tanulni. Igaz h szükséges egy magyarországi lakhely? Hogyan kell az e felvételin jelentkezni mien papirokat kell előtte elintézni hogy jelentkezhessek? és esetleg nincsenek ajánlott olvasmányok vagy könyvek amikből az első év folyamán fogunk tanulni és lehetőségem lenne elolvasni hogy mégis mit fogunk ott pontosan tanulni? Milyen órák vannak? És a szakmai gyakorlatot lehetséges külföldön is végezni?
2014. jan. 26. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az optometria szak levelezőn van
2017. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van biosz érettségid?
2017. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!