Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az hogy Védelmi igazgatás?...

Mi az hogy Védelmi igazgatás? Mi az hogy Biztonság és Védelempolitika?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Pályaválasztás előtt állok,és megakadt a szemem ezen a két szakon,de fogalmam sincs hogy ezzel én hol tudnék elhelyezkedni.

Az oké hogy a Országos Katasztrófavédelemnél lehetne,de ott igényt tartanak ilyen jellegű végzettségre?

A másik,ez a Biztonság és Védelempolitika. Olvasgattam,írták hogy a Magyar Honvédséghez kell ilyen végzettségű delikvens,bár szerintem ennek a szaknak is nagyobb a füstje mint a lángja.


Megéri e két szak közül valamelyiket elvégezni? ( Költségtérítéses)

El lehet a későbbiekben helyezkedni a munkaerőpiacon ilyen diplomával?

Megközelítőleg, milyen bérezés jár nekik? ( Bár az hogy mennyit fizet tizedrangú számomra...de érdekel.)


Előre is köszönöm a kielégítő válaszokat!


2013. okt. 24. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!