Miket tudtok mondani az alábbi pécsi középiskolákról? Babits gimnázium (biológia-fizika szak), Janus gimnázium, Nagy Lajos gimnázium, Széchenyi gimnázium, Radnóti szakközép iskola

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy melyik iskola milyen nehézségü, milyen nehéz bekerülni, hányas átlag kell. és valaki fel tudna állitani egy olyan sorrendet hogy melyikbe a legnehezebb bekerülni és fokozatossan lejjeb.

2013. okt. 23. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a sorrend:

Babits (4-5)

Nagy Lajos(4-5)

Janus(4)

Széchenyi(3-4)

Radnóti (3-4)

Ilyen jegyekkel, amiket a zárójelbe írtam, szerintem jó esélyed van az adott iskolába. A Babits és a Lajos van az első helyen, de véleményem szerint a Babits kicsit előrébb.

2013. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. a januson meg a babits-on gondolkodtam
2013. okt. 23. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere a Babitsba,én is odajárok!Nagyon jó suli,jók a tanárok,viszont azért tanulni is kell!4,5 átlagnál már felvesznek.Nagy Lajos is ilyen nehézségű,ott is ilyen átlag kell.Janusba szerintem kevesebb átlaggal is fölvesznek.A Széchenyi meg a Radnóti szinte mindenkit felvesz,akinek van valamije is a fejében,átlagban ezt értsd 3,2-3,4 körül meg egy 50 pontos központival bent vagy.:)
2013. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. nekem tetszik az iskola voltam nyíltnapon
2013. okt. 25. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

én a nagy lajost mondanám a legnehezebbnek,azonban a legjobbnak is. itt nagyon erős a német és angol nyelvoktatás függetlenül attól,hogy milyen szakra is jársz,tehát érettségiig meg tudsz csinálni egy német és egy angol felsőfokú nyelvvizsgát (nekem sikerült),emellett pedig én emelteztem matekból is.

ez után a babitsot és a janust egy szinten mondanám,itt abból leszel nagyon jó,amilyen szakot választasz (bár pár babitsos német szakos ismerősömnek még így sem sikerült a dsd c1-es nyelvvizsga).

széchenyi akkor jó,ha egy gyenge gimit akarsz,semmiből sem akarsz nagyon jó lenni,de mindent tanulni szeretnél mert nem tudom még merre tovább.

radnótiba elég gyenge a nyelv, de a közgáz hasznos,ha azon a vonalon tanulnál tovább.

2013. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy az előző válaszolók miről beszélnek mert a Széchenyi-t az ország egyik legnehezebb, legfelszereltebb iskolája közt tartják számom saját sportcsarnokkal rendelkezik.Sokféle programmal, külföldi utazások, szakkörök, és még sorolni lehetne és a négyes átlag vagy jobb az kell hozzá
2013. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A budapesti Széchenyi valóban ilyen, de itt a pécsiről van szó
2014. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!