Melyik szakirányt lenne érdemes választanom?

Figyelt kérdés

pr, reklám, marketing

elektronikus sajtó

közösségi média

nyomtatott és online sajtó


Mindegyik ugyanúgy érdekel, szóval az alapján kellene választanom, hogy a jövőbe melyikkel leszek előrébb. melyik ezek közül szerintetek a legpiacképesebb?

Tudom hogy ezek közül mindegyiknél kicsi ilyenre az esély, de hát ez van.

Előre is köszönöm, ha kapok értelmes választ! :)


2013. okt. 1. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek pontosan mik? Komm média alapszak szakirányai?(nem tudom csak tippelek)

Előrébb egyikkel sem leszel, inkább már most írjál vagy próbálj meg valahova bedolgozni, szerezz ismerősöket, támogatókat azzal tudsz haladni...mert önmagában bármelyiket is választod semmi sem lesz belőle csak munkanélküliség, jobb esetben recepciós állás.

2013. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, kommédián vagyok és most kell szakirányt választanunk. tudom, hogy nehéz lesz, de remélem, ha kitartó vagyok és rámenős sikerül majd a jövőben ezzel állást találnom. viszont most még kétségek vannak bennem, hogy melyiket is válasszam.
2013. okt. 1. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
mindegy..sikerességed nem ezen fog múlni..
2013. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!