Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megér ennyi pénzt az egyetemre...

Megér ennyi pénzt az egyetemre jutás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek jól döntöttem e egy fontos dologban. Tavaly nem vettek fel egyetemre,így jelentkeztem egy felsőfokú szakképzésre. Az egyetemre főleg az emelt töri miatt nem vettek föl,mert rosszul sikerült.Most újra szeretném írni és jövőre jelentkezni újra. A Okj-t jövő májusban leteszem az 24+ pont. Találtam egy magán tanárt aki nagyon kedves ,és mondta hogy segít májusig felkészülni emelt törire+ a német nyelvvizsgára is így még több plusz pontom lenne. 1500 ft/45percért tart órát. Szerintetek megéri májusig járni hozzá mindkét tantárgyból olyan heti 8 tanórát összesen? Mert az nagyon sok pénz lenne jövő érettségiig...nagyon tanácstalan vagyok..ti mit tennétek? kiadnátok ennyi pénzt ha bejutnátok állami szakra ui: nem mindig mennék heti 8 órát. előre is köszönöm
2013. szept. 4. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a szaktól függ. Ha később kifizetődik, akkor igen. De ahova emelt töri kell, azt én valamilyen bölcsész-szaknak tippelném, ha nem nyelvi, akkor szerintem nem éri meg. De ha ezt szeretnéd tanulni, és ezzel lennél boldog, akkor csináld :)
2013. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ,nagyon kedves vagy:)
2014. jan. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!