Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkakörök vannak,...

Milyen munkakörök vannak, ahol állatokkal tudnák foglalkozni?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba jártam, de nem voltam tagozatos, így sima érettségivel kerültem ki onnan.

Most elvégeztem egy OKJ-s tanfolyamot, mellyel bölcsődei gondozónő lettem.

Szeretnék még egy szakmát, hogy több lábon álljak. Gyerekek mellett az állatokat szeretem a legjobban, így szeretném, ha lenne egy olyan szakmám, mellyel állatokkal foglalkozhatok.

Milyen olyan szakmák vannak, amikkel Magyarországon könnyen el lehet helyezkedni?

Milyen képzést kell kapnom?


Magyarországon lehet ideiglenesen állatot befogadni? Úgy értem, hogy az állatra itt, családi háznál vigyázni, nevelni, gondozni, amíg meg nem erősödik, vagy éppen nem találnak neki megfelelő gazdát.


2013. aug. 2. 13:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Állatkertbe, állatparkba milyen személyzetre van szükség?
2013. aug. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!