Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek után még tanulhatok...

Ezek után még tanulhatok államilag finanszírozott szakon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2005ben érettségiztem, utána elvégeztem egy 1 éves okj.s pénzügyi szakon. Aztán 2 évig tanultam felsőfokú okj-s szakképzésen, mely államilag finanszírozott szak volt, levelező. Jövőre megint tanulni szeretnék, ez most egy 3 éves dolog lenne, ami végül diplomát ad, kiegészíti az előző két éves képzést. Ezt is levelezőn szeretném.

Szóval jelentkezhetek államilag finanszírozott szakra? Hány évet fizet az állam?


2009. okt. 22. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelentkezhetsz, mivel az előző szakmáid nem adtak diplomát, ezért 12 félévet támogat még az állam.
2009. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,mert egyetemet még nem végeztél.
2009. okt. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok, ennek örülök! Akkor tanulásra fel!
2009. okt. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!