Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulhatok még államilag...

Tanulhatok még államilag finanszírozott képzésben?

Figyelt kérdés
10 éve végeztem szakközépben, akkor még nem volt ilyen megnevezés, hogy okj, de lett ott egy középfokú szakmám.Utána elvégeztem egy fősulit államin. Azt tudom, hogy egyetemen még 5 félévet tanulhatok ingyen államilag finanszírozottként, de vajon, ha egy okj-s képzést szeretnék elvégezni, lehet még ingyen, vagy már nem?Köszi! Szeretnék ugyanis nagy-nagy pályamódosítást végrehajtani, irodából a gyermekápoláshoz...
2010. okt. 10. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezeknél az OKJ-s képzéseknél van egy korhatár megszabva, ami fölött már nem finanszíroz az állam.

Azt hiszem ez a 22. (vagy 23.) betöltött életév.


Egyetemeknél ilyen korhatár nincs megszabva, mert az teljesen független az OKJ-től.

2010. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!