Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átvesznek a főiskolára másod...

Átvesznek a főiskolára másod évesnek, ha előtte egy másik iskolában tanultam ugyanazt a képzést OKJ-n?

Figyelt kérdés

idén elsős voltam szegeden az egyik iskolában és okj-s képzésen tanulom a csecsemő -és kisgyermeknevelő szakot.


Jelentkeztem a Kecskeméti -Főiskola ugyanerre a szakára...

FELVETTEK!:)

a kérdésem..Átvesznek másodikosnak? vagy ugyanúgy elsős leszek, ha odamegyek?


(megjelöltem a jelentkezésemben, h tanultam már ezt a szakot...de nincs belőle végzettségem..vagyis végleges oklevelem még! gondolom ezt nem hiába "kérdezték" és figyelembe veszik)



ha valaki esetleg tud ezzel kapcsolatban segíteni, nagyon-nagyon megköszönöm!!:)


2013. júl. 24. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vesznek át, max pár tárgyat tudsz elfogadtatni.
2013. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néhány kreditet talán el tudsz fogadtatni, de nálunk a fősulin még a saját felsőfokú szakképzéses diákok átjelentkezésekor is húzzák a szájukat, ha a diák a kreditjeiért harcol, mert hogy nem ugyanaz az fsz. tananyag, mint az alapképzés. Mivel nem megfelelő mértékben fedi egymást az anyag, ezért általában visszadobják és nem fogadják el a már megcsinált tárgyakat. Mondom, ugyanabban az intézményben. Ha más intézményből jelentkezel át, akkor még nagyobb a fejetlenség általában.
2013. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!