Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elcsesztem a felvételim?...

Elcsesztem a felvételim? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gazdaság és menedzsment szakra jelentkeztem,bár tudtam hogy az ösztöndíjas helyeken nagyon magasak a ponthatárok,de úgy voltam vele ezt akarom tanulni inkább kifizetem a tandíjat,minthogy olyat tanuljak ami nem érdekel igazán.

Most viszont beparáztam,mert ezt találtam [link] és úgy értelmezem ezek a fizetős ponthatárok.Vagy rosszul látom???Remélem!!!



2013. júl. 24. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? Aki állami ösztöndíjas helyre pályázik, annak kell 460+ pontot összeszednie. A fizetős ponthatárok is lehet, hogy ennyik lesznek, de 400 fölött tuti. Nagyon sokan vannak vele így, mint te.
2013. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy a fizetős is ilyen magas legyen, de igen az állami helyekre 460+ kell, és a fizetős se nagyon fog 400 alá menni.

De pár óra és kiderül.

2013. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pf jó akkor a 300 pontommal labdába se rúghatok.Ezt elcsesztem.
2013. júl. 24. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fizetősre nem lesz ilyen magas, de tényleg nem valószínű, hogy 400 alá menjen. Bár egyébként az iskolától is függ, mert szerintem lesznek olyan vidéki sulik, ahol lenne esélyed a 300 pontoddal, de pl. Corvinuson kizárt.
2013. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezek csak az ingyenes helyekre vonatkoznak.

De 300 pont az valóban elég kevés... :(

2013. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
BGF-re még talán, ha szerencséd van, Corvinus sajnos reménytelen, vidéki sulikat nem tudom.
2013. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A BGF-en is magasak a ponthatárok

Elég felkapott iskola

2013. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezen komolyan most gondolkodsz? Nem nézted meg a tavalyi fizetős ponthatárt? Az alapján azért tudhatod kb. mire számíthatsz.
2013. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na most tavaly ez volt.Ez egy levelező önköltséges.Én is erre jelentkeztem.Ha félreértettem a tavalyi pontokat,akkor tudjátok mit nem is vagyok alkalmas egy főiskolára:(

[link]

2013. júl. 24. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Na felvettek?
2013. júl. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!