Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmák vannak, amik a...

Milyen szakmák vannak, amik a természethez kapcsolódnak?

Figyelt kérdés
10 osztályt végeztem, jelenleg hegesztőnek tanulok. Most végeztem a szakma első évével, 3.8-as átlagom lett. Ezzel csak az a baj, hogy engem egyáltalán nem érdekel a fém megmunkálás és a gépipar, egyszerűen amikor szakmát kellett választanom az iskolámban, nem tudtam mit válasszak és ez tűnt még a legjobbnak, mert hallottam, hogy sokat lehet vele keresni. Apa is ajánlotta, hogy jó szakma. Akkor még érdekelt is, mert hegesztettem itthon már apa hobbi gépével, de ez a tanév nagyon elvette a kedvemet az egésztől. Az elmélettel nem volt baj, inkább a gyakorlattal. Lehet, hogy most közbe jön valami ami miatt nem tudom elvégezni a második évet. Ha így lesz, lehet újra kell majd járnom az elsőt is, de akkor más szakmát választanék. Valami olyat szeretnék, amit természetben kell végezni és elég hozzá a 10 osztályos előképzettség. A borászat érdekelne, jól hangzik és van a mamámnak boros pincéje ahol szoktam segíteni. Ezen kívül milyen szakmák vannak még amik így természetben végezhetők és nem túl stresszesek? Esetleg olyan amihez érettségi kell? Mert megpróbálnám akkor az érettségit letenni.

2013. júl. 22. 18:08
 1/4 ivcs ***** válasza:
52%
közmunka, azt eléggé a természetben végzik, és még a 10 osztály is elég hozzá
2013. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Kedves vagy. Azért nem ilyesmire gondoltam.
2013. júl. 22. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Erdész?
2013. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állatorvos asszisztens

Állatkerti állatgondozó

2013. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!