Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 86%-os közép angol érettségi...

86%-os közép angol érettségi után mennyit kellene tanulni a B2 nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
ezt a 86%-ot úgy hoztam össze, hogy az angol volt az egyetlen érettségi tárgy, amit elő sem vettem, és csak 3 éve "tanultam" (előtte németes voltam, de úgy döntöttem felcserélem a két nyelvet, de így sem igazán foglalkoztam az angollal, csak valahogy rámragadt a filmekből, sorozatokból, így lett 86%)
2013. júl. 10. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg az emelt szintű angol érettségi azonos nehézségű, mint egy középszintű nyelvvizsga.
2013. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

78% lett az érettségim (ami gáz:D)

nyelvvizsga pedig 70% szóval szerintem nyugodtan megpróbálhatod:D

2013. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem felkészülés nélkül 77% lett a nyelvvizsgám összességében (társalkodó), ősszel megyek közép érettségire, az itthoni gyakorlásaim 80-100% között mozognak, aztán tavasszal szeretnék majd emeltet. Ha emelten megvan a 60% (amennyitől ötösnek is számít), adnak B2 nyelvvizsgát. Viszont a közép érettségi nagyon pite ehhez képest.
2013. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!