Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MOME formatervezés szakra...

MOME formatervezés szakra mennyi esélyem van bejutni?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet a következő: gimibe járok, jövőre végzős leszek. Mindig is érdekelt a formatervezett bútorok világa, de sajnos nme igazán jó a rajztudasom. Egyébkent semmiből sem vagyok egy kiemelkedő tehetség. Általános tagozatra járok a gimnáziumban. A szülők pedig olyan helyre akarnak küldeni, ami egyáltalán nem érdekel.

Nagyon sok jó ötletem van, az asztalosmunkához is konyítok valamennyit, varrás is megy nekem, de sajnos rajzolni nem tudok.


kezdjék valami rajztanfolyamban és készítsek egy referenciamunkát, akkor talán sikerül bejutnom? Vagy hagyjam az egészet?


tanácsatitokat várom, jobban kifejtem a problémámat ha szükséges.



2013. júl. 4. 16:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megveszem ezt a jobbagyféltekés rajzolás cimű könyvet, rajzolgatok, tervezgetek, most van egy jó, megvalósítható ötletem, amit ha megcsinalok jó alap lesz, felvételin se jöhet rosszul majd.
2013. júl. 5. 17:53
 12/13 anonim válasza:
Tudom, hogy már rég lejárt kérdés, de így 3 év után megkérdezhetem, hogy végül hogyan alakult a dolog? :D
2016. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
corvinus lett belőle G kar :D
2016. nov. 1. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!