Kb. mennyik a ponthatárok?

Figyelt kérdés
Elég régóta jogi pályára szeretnék továbbmenni (jövőre érettségizek) és vidéki egyetemen is elgondolkodtam már, gondolok itt elsősorban Debrecenre. Csak azt írja le nekem valaki, mert sehol se ralálom (felvit már ”végigrágtam”), hogy a Debreceni Egyetemen, a Pázmányon, a Károlin mennyi volt az ÁLLAMI ponthatár tavaly??? Nagy segítség lenne, köszi előre is!!! :)
2013. jún. 30. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig fent van felvin. Ponthatárok, rangsorok fülben keresd.
2013. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kereshetted túl alaposan. Én beírtam a google-be, hogy "ponthatárok 2012" és rögtön ki is dobta első találatként.
2013. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Érdeklődő!


Valóban megtalálhatóak a ponthatárok a felvin de jelenleg jogon az államilag finanszírozott képzési forma pontszáma az egekben van.Szükséges tudni azt is,hogy a követelmények között egy emelt szintű érettségi is található,ez lehet töri,magyar vagy a szakhoz szükséges tantárgy.A népszerűsèg miatt jelenleg 465 az alsó ponthatár de ez természetesen a jelentkezők szàmának,eredményeinek függvényèben változhat.

2013. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2012-ben:


DE:nincs államilag támogatott képzés

PPKE:455

Károli: nincs államilag támogatott képzés


Asszem csak az ELTE-n van még államilag támogatott képzés ott tavaly 467 volt a ponthatár

2013. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! ezek után asszem módosítom a továbbtanulási szándékaimat :D :S
2013. júl. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!