Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvos, vagy gyógyszerész?...

AA11 kérdése:

Orvos, vagy gyógyszerész? Melyik irányban érdemesebb továbbtanulni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 08:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A segítségnek pedig mi köze van a felsőfokú latin nyelvtudáshoz és ahhoz, hogy apád tol alád mindent? Egyébként meg ha annyira tudnál mindent, akkor nem tetted volna fel azt a kérdést, hogy angol nyelvű képzés csak költségesen indul e. Elég jártas vagyok ugyanis a felvételiben, mondjuk úgy, hogy amit én mondok az úgy is van, nem a kis ujjamból szopom. De azért köszönjük az építő jellegű válaszod, kérdező most már tudja, hogy hacsak nem beszéli felsőfokon a latint, vagy nem bújta 8 évesen a Sobotta atlaszt, vagy az apja nem orvos, akkor esélye sincsen.
2013. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
kiváncsi lennék, hogy akik válaszolgatnak és leszólogatnak, mit tudnak felmutatni, mihez értenek stb. de nem is érdekel, mert nincs értelme 8 osztály végzett emberekkel vitatkozni. további szép estét
2013. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Elmondom. 5-ös emelt biológia, 5-ös emelt kémia, minden tárgyam 5-ös. Ezenkívül ha azt vesszük semmihez. De nekem bőven elég ennyi is. Látva, hogy más mennyi mindenhez ért.
2013. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8 osztályt végzett :D Érettségizett, ahogy Te is. Egészen addig ennyi a státuszod, míg le nem diplomázol. Hogy mihez értünk? Maradjunk annyiban, hogy több mindent tudok felmutatni mint Te, mert nekem sajnos nem tolja alám apuka meg anyuka, amit alád igen. De nem vitatkozom én sem, nem tudtad megválaszolni azt, amire én visszakérdeztem (még mindig nem világos, hogy neked, aki oda jár miért kellett rákérdezni arra, hogy van e államilag támogatott angol nyelvű képzés), nekem bőven elég információ ahhoz, hogy tudjam, hazudtál. Illetőleg a lekezelő modorod is erről árulkodik. Ha tényleg odajárnál, akkor nem alakult volna ki ez a kis vita, mert nem írtál volna hülyeséget.
2013. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De tudod mit? Ha valóban odajársz, akkor azt könnyen tudod bizonyítani. Mindig is kíváncsi voltam, miképpen lehet angol nyelvű képzésekre jelentkezni, mik a felvételi követelmények. Úgy is jártas vagy ebben, hálás lennék, ha leírnád a menetét, mert felvi.hu-n sajnos erről nincs szó.
2013. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
mit kérdeztem vissza? világosan leírtam, hogy államilag támogatott angol nyelvű képzés nincs (a DE OEC-ről beszélek), csak költségtérítéses formában tanulhatunk angol nyelven, akárcsak a külföldi csoporttársaink, azt nem tudom hogy a SOTE-n, SZTE-n vagy a PTE-n hogyan működik, de itt igy van. Dékáni engedély kellet ahhoz, hogy az angolt választhassuk (prof. dr. Csernoch László)
2013. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És akkor rendesen nem is kell jelentkezni? Hanem a dékánnak kell valamilyen kérelmi levelet írni? Külön felvételi akkor nincsen, vagy ugyanúgy megy mint rendesen, csak épp ha költségesre vettek fel, akkor lehet írni a dékánnak, hogy inkább angol nyelvű képzésen vennél részt? Ezt most komolyan kérdem, mert tényleg érdekel! A kérdezőtől azért elnézést kérek, hogy ilyen OFF-ot csináltunk a kérdéséből.
2013. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz orvos lenni, akkor miért érdekel? nem tudsz jelentkezni angol nyelvű képzésre, mivel magyar állampolgár vagy, de ha felvettek- utánna kérvényezheted hogy te angolul akarsz tanulni (az elbirálás alatt természetesen a nyelvtudásodat is megvizsgálják), nekem apám ott végzett, így gondolom biztosan intézett valamit, bár nekem nem mondta. egyébként meg komolyan nem értem az embereket, ez már valóban egy OFF lett. én a legelejétől megpróbáltam értelmesen válaszolni a kérdezőnek, erre folyamatos támadást kapok
2013. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem, mert 5 éves koromtól kezdve orvosnak készülök :) és nem kaptál volna támadást, ha nem írtál volna olyanokat, hogy "lényegében mindent tudtam, amit egy orvosnak tudni kell".
2013. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha valóban orvos akarsz lenni, vagy már annak tanulsz, szivesen megismerkednék veled (főleg ha lány vagy :D), szerintem jól eltudnánk beszélgetni. ezt most komolyan írom.
2013. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!