Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek kb 270 ponttal...

Szerintetek kb 270 ponttal bejutok a Debreceni Egyetem építészmérnöki szakjára?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Áruld már el, h te 270 ponttal minek akarsz főiskolára menni, mikor ahhoz is hülye vagy, h lerakj egy ötös érettségit(ami alatt két ötös tantárgyat értek)?
2013. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs, én külföldi vagyok, átmentem a rajzalkalmasságin, és az emelt matek miatt nem kapok 50 plusz pontot, előbb néz magadba azután beszélj nekem, ha érdekel az itthoni eredményeim után több mint 320 pontom lenne... szóval amennyiben én nem hülyézlek le téged légyszíves te se engem, majd amikor 1 külföldi rendszerben kell érettségizz és jól teljesítesz majd akkor beszélj velem így
2013. jún. 21. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
És fősulira miért nem abban a csoda külföldi rendszerbe mész?
2013. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked mi a bajod? Most komolyan? ilyen ellenséges, goromba emberrel még nem találkoztam....én nem sértegettelek téged, se az szülőföldedet, kérlek te se tedd, különben romániai vagyok, na gyere te ide és boldogulj kisebbségként...kérlek, vagy próbálj változtatni az életeden úgy, hogy nem ismerik el a tanulmányaidat egyenrangúként, tudod a mi érettségi vizsgáinkat középszintűnek veszik Magyarországon és ha én itt írok egy fizika 8.8-at ott csak 82 százaléknak veszik
2013. jún. 21. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok, visszavonom.
2013. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hányan jelentkeztek és milyen eredményt értek el. Tavalyi ponthatár szerint bekerülnél, a tavaly előttihez képest viszont nem.
2013. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 reptoid ***** válasza:

Mondjuk 320 ponttal sincs sok értelme építészre menni, sajnos ez van :/

Főleg nem a debrecenire... A műszaki kar ott egy vicc

2013. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es a debreceni műszaki kari miért egy vicc ?
2013. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!