Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova vennének fel 340 ponttal...

Hova vennének fel 340 ponttal felsőoktatásba?

Figyelt kérdés
Nem készültem az érettségire, mert családi problémáim akadtak és nem voltam a toppon az éven. Jelenleg 340 pontom van, de gondolkozok egy nyelvvizsgán. Hová vennének fel főiskolára, milyen szakra ennyi ponttal, mármint 340 ponttal? Lehetőleg államilag támogatott képzésre szeretnék menni és örülnék, ha levelező is lenne, de ha csak államilag támogatott nappalira vesznek fel, az se rossz. Érdekel a pedagógia és a gazdasági helyek, de nem tudom hol lenne esélyem, mert nem nagyon ismerek főiskolákat. Felvi.hu-n már körülnéztem picit, de azért szeretnék tanácsokat. Vagy szerintetek muszáj lesz összehoznom még egy nyelvvizsgát meg egy emelt érettségit, hogy felvegyenek? Akkor már kb. 430 pontom lenne.
2013. jún. 21. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelöltél be valamilyen sulit?
2013. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jövőre gondoltam, az éven más dolgom lesz.
2013. jún. 21. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!