Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matemaikából elég gyér vagyok...

Uborka18 kérdése:

Matemaikából elég gyér vagyok 3as és most 2s akkor megéri-e felmetetni magam? Human szakra mennék és minden másból 5ös vagyok. Szóval megérné? Vagy a felmentés miatt nem vennének fel felsőoktatásba.

Figyelt kérdés
Pedagógia és pszichológia szakk érdekel
2013. jan. 18. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb ha nem mented fel magad. Inkább küzdj vele. Őszíntén szólva ha már most nem megy a suli akkor azoknak nem érdemes fősulira/egyetemre menni.

Mellesleg ha megnézed a felvi.hu kérik.

Tanítónál ezt írják: "Vizsgakövetelmények:alkalmassági vizsga (Alk) és

magyar és

biológia v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(5) v. szakmai előkészítő tárgy"

pszichológia esetében: 'kettőt kell választani: biológia v. magyar v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(8) (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)'


Úgy gondolom, hogy ha valaki legalább 3-4re nem bírja teljesíteni a matekot /vagy bármi más tárgyat/ az nem oda való.

2013. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már most nem megy akkor miért mész egyetemre?
2013. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha 3as a matekom ne menjek tövább tanulni igaz másból ötös vagyok. Nem matematikus akartam lenni, istenm
2013. jan. 19. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Hulyeseg. Nekem is epp 2es lett a matekerettsegim, minden mas 4es 5os, es teljesen jol megvagyok a bolcseszkaron :)
2013. jan. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
thx
2013. jan. 23. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Bölcsészkaron mindenki eltud lenni,ott nem nehéz.
2013. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!