Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

10.-es tanuló leszek és még mindig nem tudom mi legyek. Jó vagyok matekból, de furcsa módon fizikából csak 'erős' kettes tudtam lenni(pedig tavaly és tavalyelőtt 5-ös voltam)

Még az informatika is érdekelne.



2013. jún. 18. 16:16
 1/1 anonim válasza:
Az, hogy miben vagy most jó ne számítson. LEhet hogy matekból jó vagy és mondjuk elmész matektanárnak (nem csak matek kell hozzá, sok minden más is..), aztán ha kitanultad a mesterséget nem fogod szeretni, mert "csak egy munka" lesz számodra. Tanulj olyat, amivel el tudod képzelni a jövőbeni életedet! Ha szívvel lélekkel bele tudod magad vetni a munkádba, onnantól neked nem csak munkád, hanem hivatásod is lesz. Sikereket pedig csak úgy érhetsz el, ha elhivatott vagy!
2013. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!