Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Elte jogra nem vesznek fel...

Ha Elte jogra nem vesznek fel csak Pazmanyra kihagyak egy evet vagy menjek a Pazmanyra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég buta kérdés..persze hogy kezdj el tanulni..Pázmányon is ugyanolyan diplomád lesz..sőt bármelyik jogi karon ugyanolyan diplomád lesz. Ez a legjobb egyetem egy nagy maszlag...jogot mindenütt nehéz elvégezni nem adják ingyen a diplomát..csak pr hogy az ELTE legjobb. Ha már erre adsz akkor tényleg nézd meg a rangsort..itt van az idei..tehát ha megnézed az ELTE csak attól a legjobb hogy a jelentkezők annak tartják, ezért sok jó képességű jelentkezik oda..de a valóságot az oktatók kiválósága adja ott a fasorban van az ELTE.

[link]

2013. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj a Pázmányra természetesen :) az sem rosszabb, ha pedig nem tetszik, és ha jó a tanulmányi eredményed, akkor 1 év után át tudsz jelentkezni az eltére
2013. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért hiszi mindenki hogy az ELTE jogi kara a király? Félreértés ne essék, nem vagyok irigy, eltére járok, de sosem értettem ezt. Hogy más jogi kar nem jó, nem számít, csak az elte :o Én sosem éreztem magam különbnek hogy az eltén tanulok, sőt, némelyik csoporttársamat egy Károlis vagy Pázmányos, vagy miskolci egyetemista simán lepipálja a tudásával. Mindenhol kell tanulni, és többnyire mindenhol egyformán. Mindenhol van laza tárgy, és mindenhol van vérizzadós. Kezd el természetesen a Pázmányt, nem hinném hogy megbánnád.
2013. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még Szegeden is elég jó a jogi kar-
2013. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sőt Pécsett és Debrecenben is van jogi kar-

Azok sem olyan rosszak (ha jogász szeretnél lenni)

2013. jún. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az bosszant h siman meglett volna az elte viszont emelt szobelin 60/19 kaptam pedig sokat tanultam ra ...sztem jobb volt most van 345-7 tavaly 350 volt.... Csak eltet-pazmanyt jeloltem
2013. jún. 17. 08:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez meg sajnos benne a pakliban, az értékelésnél a tanárok szubjektívek. Ha szimpatikus vagy nekik 5 mondatra is kaphatsz max pontot, ha nem, akkor lehúz. Engem annó írásbelin húztak le elég szépen, fellebbezhettem volna, de nem tettem, 6 pontot vesztettem, anélkül is bekerültem az egyetemre. Szóbelinél meg középszinten pár éve mindent elmondtam, mégse kaptam plusz pontot pedig ott aztán tényleg mindent tudtam. Ezen már ne idegesítsd magad, ha összejön az elte akkor összejön, ha nem, marad a pázmány.
2013. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van ra esely h 350rol 4-5 pontot csokken?
2013. jún. 17. 10:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem hat meg a sok ember véleménye. Te eldöntötted hogy ha nem jutsz be az ELTE jogi karára akkor kudarcnak fogod megélni a dolgot. Valamiért Te vetted a fejedbe hogy csak az ELTE a jó, pedig döbbenni fogsz hogy a Pázmány sem lesz rossz ha oda jutsz be..és ott is k..@ sokat kell tanulni, és mindenütt a jogi karokon.
2013. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Max azert kudarc mer nem tudtam elerni 350-et
2013. jún. 17. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!