Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hétfőn vannak a szóbelik és...

Hétfőn vannak a szóbelik és eléggé parázok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tanulom a magyart, törit mivel csak ezekbol kell érettségiznem szóban, viszont a szemtol szembeni feleléstől nagyon félek mert töriböl nem vagyok olyan jó.. nálatok hogy zajlott a felelet? nyugtassatok meg valahoogy :(

2013. jún. 15. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A nyelvtan egybe van az irodalommal

(de külön kérdést kell húzni)

Ha megvannak a tételek (kidolgozva) nem érhet

(nagy) meglepetés-

2013. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A tanárotok csak megadott temaköröket nyelvtanból

Hogytudjatok miből készülni

Azokat átveszed

2013. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Eddig akárhány embert kérdeztem, mindegyikükkel meglepően kedves volt a szóbeliztető tanáruk, így nem kell aggódnod a jóindulatukat illetően :) (azt majd egyetemen...;))

Velem is nagyon kedves volt mindannyiuk. Sokkal barátságosabb hangulat fogad majd, mint amire most számítasz és bőven lesz időd akklimatizálódni is:)

Sok sikert!

2013. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Arról elfelejtettem írni, hogy konkrétan milyen volt a felelés...

Magyarból feleltem előbb, de a tanárunk előzetesen megsúgta nekünk, hogy azzal a részével kezdjünk, amit jobban tudunk és ha szükséges abból részletesebben tud kérdezni, mint a másik részből. Így nálam a nyelvtanra nagyjából 5 mondat maradt, nem volt nagy kaland.

Töriből pedig kiültem, a tanárnő nem is egyenesen rám nézett(ami engem is szokott zavarni) hanem pipálta az elhangzott kulcsszavakat, szóval tulajdonképpen felolvastam a jegyzetemet.

Nálunk olyan családias volt a hangulat, hogy az egyébként érettségi büfénél segédkező anyukámat az osztályfőnököm odahívta az ajtóhoz kukucskálni, hogy meghallgassa a feleletem utolsó pár percét...mondjuk az elég zavarbaejtő volt, de nevettünk egyet és távoztam is az 5-ösökkel :D

2013. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!